Ścianki weselne – czy warto robić samemu

Fotografie wykonane przy stoliku pary młodej to kadry, jakie pojawiają się niemalże w jakimkolwiek albumie weselnym. Oczywiście dlatego należałoby rozważyć o tym, co stanie za parą młodą, by tworzyć dobre tło do zdjęć. Ścianki weselne to w obecnym czasie rzeczywisty hit oraz większość panien młodych marzy o tym, by były dobrze dobrane do charakteru wesela. Z pewnością w teraz trwającym sezonie ślubnym jednym spośród najpopularniejszych motywów jest roślinność. Nikogo zatem więc nie zaskoczy, iż to oczywiście ściana z kwiatów, bądź to na przyjęcie w stylu glamour, lub na wesele w stylu boho, jest szczególnie lubiana.

Ścianka za Parą Młodą z kwiatowym motywem

Chętnie wybieranym wyjściem są też kwiaty. Przy ich pomocy można doskonale ubrać ściankę za Parą Młodą podczas wesela w stylu rustykalnym lub boho. Tego typu dekoracje bez powątpiewania uatrakcyjnią wygląd całej sali. Wielkie, dekoracyjne sztuczne kwiatki w odcieniach złamanej bieli lub różu to szczególnie efektowna ozdoba, jaką możecie zastosować w jakikolwiek sposób. Indywidualnie ułóżcie rozmaitych wymiarów elementy, tworząc jedyną w swoim rodzaju kompozycję na swoje wesele! Obok takiej dekoracje trudno przejść obojętnie. Kwiatowy motyw proponują również girlandy ze zwisającymi kwiatami.

Ścianka weselna za parą młodą – rustykalna lub boho

Styl rustykalny oraz styl boho opanowały w ostatnim czasie nie jedynie branżę ślubną. W minionych latach ozdoby zapisujące się w tę estetykę biły rekordy popularności pośród par młodych. Identycznie sprawa wygląda obecnie oraz niewątpliwie nie omija to ozdób, jakie znajdują się za parą młodą. Ścianka weselna w stylu boho czy w stylu rustykalnym to strzał w dziesiątkę. Także bezbłędnie prezentuje się na zdjęciach, jakie dzięki właściwym dodatkom są też bardziej romantyczne oraz klimatyczne.

Jak samemu przygotować ściankę weselną?

Wbrew pozorom to nic skomplikowanego, starczy jedynie fajny pomysł oraz produkty, na przykład światełka lub diody LED, dzianiny lub barwny papier. Stelaż do ścianki można zrobić samodzielnie czy powierzyć stolarzowi. Tworzenie niepowtarzalnej ścianki na nasz ślub z pewnością da Wam mnóstwo przyjemności oraz pozwala nieco zaoszczędzić.

Akcesoria ślubne – napisy weselne

Ozdobą, jaka zawsze niezwykle mocno przykuwa uwagę zebranych gości, jest napis na ścianę umieszczany za parą młodą. Tym bardziej, iż to idealne tło do zdjęć robionych wraz z nowożeńcami. Wielką popularnością cieszy się drewniany napis „love”, zdobiony subtelnymi, kwiatowymi motywami. Duże wykorzystanie mają koła z imionami pary młodej, jakie efektownie wyglądają zarówno na ścianie, jak i jako dekoracja krzeseł państwa młodych.