Jakie ścianki weselne są w modzie

Ozdoba sali weselnej jest istotnym aspektem przygotowania przyjęcia. Kwiatki oraz ozdoby powinny stylistycznie uzupełniać się w motyw przewodni wesela, kolorystycznie odnosić do bukietu Panny Młodej. Podstawowym oraz najistotniejszym punktem sali jest ścianka za młodymi. Ze względu na to, iż to oczywiście na Państwa Młodych wyznaczony jest wzrok gości oraz ich miejsce jest powszechnie fotografowane, ozdoby powinny być zwłaszcza pomyślane. Poszczególne spośród nich mogą stać się dekoracją wspólnego domu oraz pamiątką na dalekie lata.

Jaka ścianka na wesele będzie najlepsza?

Ścianki weselne są nie jedynie doskonałą dekoracją. Od razu rzucają się w oczy, dzięki temu zwracają uwagę gości. Dzięki nim z łatwością można zobaczyć gdzie znajdują się zaszczytne miejsca. Ścianki są też doskonałym miejscem do fotografii. To, jaką odpowiednio dobrać, zależy od tego, jaki styl Państwo Młodzi pragną nadać uroczystości. Ścianki można zrobić samemu, wypożyczyć czy kupować. Do jej wykonania można zastosować ścianę sali balowej oraz ozdobić ją np. zdjęciami z sesji przedślubnej.

W jakim stylu można zorganizować ściankę weselną?

Mnóstwo osób decyduje się na to, aby na ściance weselnej było ich imię oraz nazwisko, natomiast również data ślubu czy dnia, w którym się poznali. Nie należy natomiast chodzić utartymi ścieżkami. Niezwykle ciekawymi pomysłami na piękne ścianki weselne są aranżacje florystyczne. Niewątpliwie, nie będą one zawsze pasować do sukienki, natomiast jeżeli akurat nadarzy się taka możliwość, iż kompozycja florystyczna będzie pasować, to nie powinniśmy takiej możliwości odpuścić. Jeżeli natomiast robimy wesele w jakimś starszym budynku, to dobrym pomysłem, jest ścianka weselna wykonana całkowicie z drzewa.

Ścianka weselna boho

Styl boho od pewnego czasu cieszy się nieustającą modą, więc ścianka za młodymi boho na pewno zdobędzie potwierdzenie niejednej pary młodej. Do budowy takiej ścianki na ślub można zastosować nadmienione wcześniej drewniane panele, styl boho uzyskamy aczkolwiek, ozdabiając panel makramą, okrągłymi szydełkowymi chustkami, koronkową dzianiną czy piórkami. Ścianka weselna boho może również być wykonana z jasnego ażurowego panelu przywodzącego koronkę.

Kwiatki w roli głównej

Żywe kwiaty to ozdoba weselna, jaka nigdy nie wyjdzie z mody oraz wciąż będzie wyglądać odpowiednio. Jeżeli nie macie pomysłu na to, jak ozdobić powierzchnię za waszymi plecami, to możecie do tego wykorzystać żywych roślin. Odpowiednio będzie, jeżeli dobierzecie te, jakie pojawiają się również w bukiecie panny młodej oraz kwiatowych mieszankach, jakie zdobią stolik. Dzięki temu ścianka będzie zgodna z resztą ozdób.