Jak zrobić ściankę weselną

Ozdoby ślubne to niezwykle szerokie określenie. Bowiem ślubną ozdobą może być wszystko. Czasem choćby nie rozumiemy potęgi niewielkich rzeczy, jakie grają ogromną rolę, dla całości własnego wesela, jego charakteru oraz atmosfery. Ślubne ozdoby to taki komplet, na jaki działa światło, dekoracje stolików, siedzeń, tort ślubny, upominki dla gości, winietki na butelkach, ozdoby kościoła, samochodu etc. W ostatnim czasie zwłaszcza modne są ścianki weselne.

Sięgnij po najnowsze dekoracje!

Szukanie najciekawszych inspiracji w dekorowaniu sali restauracyjnej to duże wyzwanie. Zwłaszcza, iż w propozycjach odnaleźć można przeznaczone ozdoby dla restauracji, natomiast ilość motywów, dodatków, uzupełnień może przyrządzić o zawrót głowy. Należałoby w szukaniu najskuteczniejszych wyjść dobrać kompozycję do rodzaju miejsca, w jakim będą przebywać goście lokalu, jak również do pasji i wymagań klientów. W restauracjach niezmiennie panują kwiatki w odmiennym wydaniu postawione na przykład w szklanych naczyniach. Ozdoby dla restauracji to też składniki naturalne, popularne nadruki, interesujące oświetlone formy.

Ozdoby sali weselnej – od czego rozpocząć?

Każda młoda para, jaka marzy o właściwym wyróżnieniu tej niepowtarzalnej okazji, powinna zaciekawić się wystrojem powierzchni, w jakich odbędą się ślub oraz wesele. Choćby jeżeli zleca ozdoby sali weselnej oraz miejsca ślubu specjalistom. Doświadczonych projektantów, scenografów oraz florystów należałoby poszukiwać w dedykowanych wyszukiwarkach usługodawców ślubnych.

Ścianka weselna glamour. Zachwyć własnych gości!

Styl glamour to błysk, szyk, wytworność. Wesele przygotowane w tym charakterze powinno być doskonałe, uwydatnione ciekawymi dodatkami. Również, należy natomiast uważać, aby w gonitwie za splendorem, nie przesadzić ze złotem oraz przepychem. Lepsze jest wrogiem dobrego, natomiast ścianka weselna, chociaż powinna być zauważalna, nie może odwracać uwagi od Pary Młodej. Tworząc tło za Waszym stolikiem, postaw na delikatne światełka, jakie można np. łagodnie wkomponować w jasne tiule, do tego świecące krysztaliki, trochę srebra oraz – obligatoryjnie – estetyczne kwiaty. Styl glamour to także błyszczące dzianiny – klasyczna satyna, atłas, aksamit.

Ozdoby z kwiatów

Ozdoby weselne z żywych kwiatów, zawsze odpowiednio się prezentują oraz nigdy nie wyjdą z mody. Niezwykle popularne są ostatnio liście paproci, mech natomiast choćby coś bardziej egzotycznego – liście monstery oraz palmy. Rośliny ozdabiające tło, mogą być różne, natomiast dobierając kwiaty, jakie odnajdą się w Twoim bukiecie ślubnym oraz kompozycjach na stole, sprawisz, iż ścianka za Wami, będzie dobrze harmonizowała z resztą dekoracji.